Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017!

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group działające przy Politechnice Wrocławskiej już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW. W ich trakcie odbędą się: Olimpiada Studencka, Zmagania Profesjonalistów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Introductory Engineering Project

W dniach 12-14 października 2016 roku studenci I semestru kierunku Mechatronika wzięli udział w grze techniczno-ekonomicznej pod nazwą „Introductory Engineering Project”. Podczas 20-godzinnych warsztatów 9 zespołów rywalizowało ze sobą, tworząc kompletne projekty zabawek dla dzieci na zamówienie zagranicznego inwestora. Każdy zespół musiał opracować koncept zabawki, zbudować prototyp, zaplanować produkcję, skalkulować koszty produkcji i na koniec zaprezentować swoje rezultaty inwestorowi, tak aby przekonać go do zainwestowania w swój pomysł.