Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017!

Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group działające przy Politechnice Wrocławskiej już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW. W ich trakcie odbędą się: Olimpiada Studencka, Zmagania Profesjonalistów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Olimpiada przeznaczona jest dla wszystkich studentów chętnych do zmierzenia się o tytuł Studenckiego Mistrza Polski Programistów LabVIEW. Dzieli się ona na: Etap Online, który przeprowadzony zostanie na oficjalnej stronie Mistrzostw w dniu 31.03.2017, oraz Dzień Finałowy, który odbędzie się 22 kwietnia we Wrocławiu.

Zmagania Profesjonalistów to rywalizacja zawodowych programistów LabVIEW z firm z całej Polski, w której walka toczy się o miano Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce.

W czasie Dnia Finałowego odbędą się również: darmowa sesja CLAD, warsztaty i prelekcje o LabVIEW prowadzone przez specjalistów. Przeprowadzone zostaną również konkursy z nagrodami.

Zarejestruj się już dziś na www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.mistrzostwa-labview.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaLabVIEW/